Sawpoo Üreticisi

Sawpoo şampuanın üretimini yapan Hair Pharma 2004 yılından beri faaliyet göstermektedir. Saç hastalıkları ve diğer saç sorunları konusunda uzmanlaşmış olan Hair Pharma bilimselliği kanıtlanmış ve güvenilir hammaddelerle saç ilaçları üretmektedir. Çalışmaları gerek yurt içinde uzman doktorlar ve kimyagerler tarafından yapılmış gerekse yurt dışında bu alanda yapılan çalışmalardan yararlanarak insanları en doğru ürünlerle buluşturmaktır.

 

Ürettiği ilk üründen bu yana saç sorunu yaşayanlara en doğru ve bilimsel seçeneği sunmayı amaç edinmiştir.Üretimde temel felsefesi bilimsel çalışma ve bilimsel deneylerle yeterince desteklendiği maddeleri kullanarak kendi uzmanlık alanında yani saça yönelik ürünler üretmektir. Bölgesel ürünlerden bilimsel ürün Sawpoo şampuan yanı sıra bitkisel spreylerin en gelişmişi HGF Sprey de Hair Pharma ürünlerindendir.

Sawpoo şampuan içerik olarak zararlı olduğu bilinen tüm kimyasallardan arındırılmış ve etkinliği bilimsel deneylerle kanıtlanmış aktif maddelerle zenginleştirilmiştir.

Updated: 02 Ocak 2019 — 15:14
Sawpoo Şampuan © 2018